31 липня 2015 року Херсонський державний університет і департамент управління освіти і науки Херсонської обласної державної адміністрації підписали договір про підготовку фахівців для сільської місцевості.

Ректор ХДУ Василь Стратонов зазначив, що сьогодні на Херсонщині ситуація склалася таким чином, що майже всі сільські школи відчувають кадровий «голод».

«Херсонський державний університет завжди проводив відповідну роботу у цьому напрямі. І, підписуючи цей договір, ми робимо потужний крок у вирішенні цієї проблеми», – наголосив ректор вишу.

xerson-silsiki-vchiteli-1.9cc9b7bf3438cab9d2b18d210cc1e81a3012У свою чергу в.о. начальника департаменту управління освіти і науки Херсонської обласної державної адміністрації Євген Криницький зауважив, що сьогодні фактично на рівні обласної влади формулюється регіональний компонент освіти. «Разом із провідним навчальним закладом у системі підготовки педагогічних працівників – Херсонським державним університетом – ми підписуємо угоду про підготовку фахівців для сільської місцевості», – зазначив Євген Криницький.

За інформацією ХДУ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *