На Львівщині розглянуть доцільність перебування на займаній посаді директорів загальноосвітніх навчальних закладів, де учні, які претендували на отримання золотих медалей за досягнення у навчанні, не підтвердили своїх знань під час зовнішнього незалежного оцінювання. Про це повідомила директор департаменту освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації Олександра Небожук.

У школах, де випускники під час ЗНО не підтвердили своїх знань, проводитимуть додаткову перевірку об’єктивності оцінювання знань. У тих навчальних закладах, у яких є велика різниця між річними оцінками за предмет та результатами ЗНО, розглянуть доцільність перебування на займаній посаді директорів цих шкіл“, – сказала Олександра Небожук.

За її словами, загалом 88 % медалістів Львівщини підтвердили свої знання під час ЗНО.

Олександра Небожук повідомила, що 100 % підтвердили медалі учні навчальних закладів Залізничного району м.Львова, м. Нового Роздолу, на 90-99 % – учні Львова, Борислава, Стрия, Червонограда та Жовківського, Кам’янка-Бузького, Миколаївського, Сокальського, Стрийського, Яворівського районів; на 80-89 % – Дрогобича, Самбора, Трускавця, Буська та Городоцького, Дрогобицького, Золочівського, Перемишлянського, Пустомитівського, Сколівського, Старосамбірського, Турківського районів і на 70-79 % – Жидачівського, Мостиського, Радехівського районів області.

Директор департаменту освіти і науки зазначила, що найнижчі показники були у Бродівському (65 %) та Самбірському (58 %) районах Львівщини.

За повідомленням департаменту освіти і науки Львівської ОДА