Трагічний випадок стався в Павлограді на Дніпропетровщині. Вибух невідомого пристрою покалічив руку шестирічному хлопчику, повідомляє ТСН на каналі 1+1.

Шестирічний Руслан знайшов блискучу річ під деревом під час прогулянки. Вирішив принести додому і показати батькам. Його мама – Катерина – розповідає: навіть не здогадувалася, що це смертельна зброю і попросила сина викинути у смітник. А потім почула вибух…

Хлопчика доставили до Дніпропетровської дитячої лікарні. Там надали необхідну допомогу. Але врятувати пальці не змогли.

Як вибухівка опинилася у дворі та скалічила дитину – ні батьки, ні сусіди не розуміють. Визначити походження вибухівки зараз намагаються експерти. За фактом вибуху відкрили кримінальне провадження, – повідомив Станіслав Липа, начальник відділення міліції Павлоградського міськвідділу.

У зв’язку з такими ситуаціями виникає нагальна потреба проводити роз’яснювальну роботу серед дітей про безпеку у разі виявлення підозрілих предметів. Державна служба України з надзвичайних ситуацій рекомендує до перегляду відео – для проведення позакласних заходів та виховної роботи серед учнів, щоб запобігти й протидіяти можливим загрозам життю та здоров’ю учасників навчально-виховного процесу.

Нагадуємо, що навчити школярів розпізнавати небезпечні боєприпаси та правильно поводитись у випадку їх виявлення вирішили в ОБСЄ і спільно з Державною службою з надзвичайних ситуацій запустили для учнів спеціальний просвітницький сайт «Веб-простір безпеки».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *