Днями в Києві відбулися Всеукраїнські відкриті змагання учнівської молоді із судномодельного спорту («NS» – моделі до 600 мм).

У рамках змагань радіокеровані та самохідні моделі-копії суден змагалися на точність проходження дистанції, а судді також оцінювали відповідність моделей їх прототипам за кресленнями, повноту відтворення деталей, такелажу, розфарбування, якість виконання моделей за критеріями Міжнародної Федерації судномодельного спорту.

Місцем проведення змагань було обрано акваторію нижнього парку «Нивки», де в 1977 році вперше в Україні був проведений Чемпіонат Європи з судномоделювання.

За першість змагалися команди Одеської, Рівненської, Черкаської, Кіровоградської, Сумської, Дніпропетровської, Миколаївської областей і міста Києва. 24 учасниками було представлено 51 модель суден. Спортсмени змагались у 6 класах моделей серед бойових кораблів, підводних човнів та риболовних шхун.

Триденні змагання визначили кращих, і черкаські спортсмени, як завжди, серед них. Кікоть Владислав зайняв І місце у класі F2-A та ІІ місце у класі F4B/C (юніор), а Доменко Степан ІІ місце у класі EH-600 (юніор). У загальнокомандному заліку Черкаська область посіла четверте місце.

За інформацією департаменту освіти і науки Черкаської ОДА