Сьогодні, 5 серпня, до табору «Сонячний» Волинського обласного Центру туризму, спорту та екскурсій прибула на відпочинок та оздоровлення уже друга група – 35 дітей із Луганської області. Гостей зі сходу на чолі з головним спеціалістом відділу молоді та спорту м.Сєвєродонецька зустрів директор обласного Центру туризму Леонід Толстіхін.

– Завтра для них буде влаштована екскурсія до міста Львова, а також діти відвідають Луцький замок та побувають на пішохідній екскурсії «Старим містом», – говорить Леонід Миколайович. – Крім того, цікава спортивно-розважальна табірна програма, активний відпочинок на озері дадуть змогу дітям добре відпочити та набратися сил.

Тим часом уже повернулась додому перша група дітей, які відпочивали тут із 21 липня протягом двох тижнів. Позитивні емоції від цікавого активного відпочинку в таборі, спілкування з новими друзями, увага добрих інструкторів і вожатих, які щодня намагались створити для дітей свято, залишили в серці кожного незабутні враження від перебування на Волині. І прощальне вогнище та концертна програма лише підсилили величезне бажання знову сюди повернутись.

Ольга Яцюк, зав.інформаційним відділом ЦТСЕ

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу