У Хмельницькому провели чемпіонат із складання кубика Рубика «Podolian Open 2012». Складали на швидкість і з зав’язаними очима.

Складено кубик Рубика за вісім секунд! Є новий рекорд України! - Rubik CubeЧемпіонат «Podolian Open 2012» у Хмельницькому проводять уперше. Для того, щоб узяти у ньому участь, учасники приїхали з різних міст України (найбільше – з Хмельницького, Києва, Харкова) та з-за кордону: Росії, Латвії, Білорусі та Вірменії.

У першій половині змагань Іван Вінник установив рекорд України. У першому раунді змагань він склав кубик Рубика 3х3 за вісім секунд. Світовий рекорд становить 5,66 секунд.

Спеціально для проведення змагань привезли особливі дисплеї. В Україні таких є лише близько десяти. Вони складаються з великого екрану, на якому глядачі змагань бачать результат учасника, та маленького – для учасника. Останній мають майже всі учасники, і його можна носити з собою. Стіл для змагань облаштовують також килимком, на який учасники кидають головоломку одразу, як складуть.

Окрім класичного складання кубика, є й інші способи – всліпу, однією рукою та навіть ногами.

Переможці чемпіонату «Podolian Open 2012» отримали грамоти, медалі та подарунки. Кращому спортсмену вручили кубок з гравіруванням, який щороку передаватимуть наступним переможцям. Особливі нагороди отримали найкраща дівчина-складальниця кубика та наймолодша учасниця змагань.

За матеріалами vsim.ua

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *