Щороку напередодні 1 вересня в усіх інтернатних закладах, підпорядкованих управлінню освіти і науки Рівненської ОДА, тривають перевірки стану готовності до навчального року.  Упродовж двох тижнів 19 інтернатних закладів відвідає спеціальна комісія. До її складу входять освітяни, пожежники, медики та санепідеміологи області. Упродовж першого дня члени комісії побували в двох інтернатах Рівного – Рівненському обласному  навчально-реабілітаційному  центрі та  Рівненському  обласному ліцеї. 

За словами заступника начальника управління освіти і науки Рівненської ОДА Олега Пекарського, обидва заклади належним чином підготувались до прийому дітей – зробили ремонти класних кімнат, замінили покриття, вікна та двері, пофарбували стіни та парти, закупили необхідні шкільні меблі.

У решті закладів члени комісії, як і у вищезгаданих, звертатимуть увагу на  створення безпечних умов навчання та праці всіх учасників навчально-виховного процесу; дотримання керівниками навчальних закладів чинного законодавства України в галузі освіти, охорони праці, протипожежних та санітарних норм і правил утримання навчальних закладів.

За інформацією управління освіти і науки Рівненської ОДА