На моніторингу з технологій дівчата та хлопці можуть писати різні тестові завдання - znak oklykuУ середу, 4 грудня, 10-класники складають черговий тест моніторингу якості освіти. Технології. Така контрольна перевірка дасть можливість фахівцям від освіти визначити, що саме вивчили учні, який матеріал засвоїли найкраще, а який ні. І відповідно проаналізувати та відкоригувати навчальні плани та програми.

Тестові завдання з трудового навчання (технічних видів праці) укладено відповідно до вимог Державного стандарту базової і повної за­гальної середньої освіти та навчальних програм з трудового навчання та згруповано за такими наскрізними змістовими лініями:

  • людина в технічному середовищі;
  • проектна діяльність людини у сфері матеріальної культури;
  • графічна культура людини;
  • технологічна діяльність людини;
  • соціально-професійне орієнтування людини на ринку праці.

Зважаючи на диференціацію змісту трудового навчання, учням на вибір пропонується скласти тест з технічних або обслуговуючих видів праці.

Які саме варіанти завдань будуть на моніторингу 4 грудня, вже відомо. За результатами відбору варіантів визначено такі:

№ 1, № 2, № 3, № 4 із збірника «Технології (технічні види праці). 10 клас. Збірник завдань для проведення моніторингу якості загальної середньої освіти за результатами навчання учнів в основній школі» (авт. Тарара А.М., Туташинський В.І.);

№ 3, № 7, №8, № 10 із збірника «Технології (обслуговуючі види праці). 10 клас. Збірник завдань для проведення моніторингу якості загальної середньої освіти за результатами навчання учнів в основній школі» (авт. Мачача Т.С., Левченко Н.Г., Ходзицька І.Ю.).

«ПедПреса» бажає учням високих балів»!

 

 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *