Виконавче агентство з питань освіти, аудіовізуальних засобів і культури (ЕАСЕА) оголосило результати конкурсу 2015 року за напрямом Жан Моне в рамках програми Еразмус+. До фінансування рекомендовано 261 проект, із них 8 проектів  реалізуватимуться за участі українських університетів та асоціацій.

Серед переможців цього року шість українських університетів: Глухівський національний педагогічний університет імені О. Довженка, Київський національний торговельно-економічний університет, Національна металургійна академія України, Одеський національний економічний університет, Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя, Чернігівський національний педагогічний університет імені Т.Г. Шевченка та дві асоціації: Українська бібліотечна асоціація та Українська асоціація європейських студій, яка має досвід участі в попередній програмі Жан Моне. Інші переможці конкурсу 2015 року отримали грант Жана Моне вперше.

Інформацію про проекти-переможці 2015 року можна знайти на сайті Національного Еразмус+ офісу в Україні: http://erasmusplus.org.ua/novyny/691-8-proektiv-prohramy-erazmus-napriam-zhan-mone-rozpochnut-diialnist-v-ukraini.html; повний список проектів Жана Моне, рекомендованих до фінансування за результатами конкурсу 2015 року, міститься на сайті ЕАСЕА: https://eacea.ec.europa.eu/erasmus-plus/selection-results/jean-monnet-activities-2015-eaca042014_en.

Додаткова інформація:

Програма Європейського Союзу Жан Моне існувала з 1989 по 2013 рік; у 2014 році була трансформована в напрям Жана Моне Програми Еразмус+. У конкурсі 2014 року було профінансовано 10 проектів за участі України. Конкурси проектів Жан Моне відбуваються щорічно і мають на меті поширення європейських цінностей та ідей Об’єднаної Європи, стимулювання до вивчення євроінтеграційних процесів, їх обговорення із науково-експертними та фаховими спільнотами, громадянським суспільством.

Програма Європейського Союзу Еразмус+ покликана сприяти розвитку освіти, професійної підготовки, молоді та спорту, розрахована на 2014 – 2020 рр., має три ключові компоненти: мобільність, міжінституційна співпраця, підтримка реформ.

Повідомляє прес-центр Міністерства освіти і науки України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *