Випускники черкаського факультету Одеської юридичної академії не можуть продовжити навчання в інших вищих навчальних закладах, бо їм не видали оригіналу документа з додатком про закінчення вишу.

Вступна кампанія завершується, а колишні студенти досі шукають правди. Оригіналу диплома бакалавра черкаського факультету одеської юракадемії папірець Олександрові не замінив. Хлопець вирішив продовжити здобувати вищу освіту в іншому виші. Склав успішно іспит і пройшов на бюджетне навчання. Втім, без оригіналу основного документа про вищу освіту його не зарахували. Під питанням і навчання платне. Олександр, інші студенти, їхні батьки неодноразово зверталися до керівництва факультету з проханнями видати злощасні дипломи. Довелося телефонувати і в Одесу. В академії порадили вирішити питання на місцевому рівні.

Загалом у затримці дипломів винне Міністерство освіти, робить висновки декан черкаського філіалу юракадемії Володимир Богданов. Саме воно, каже декан, відмінило їх видачу за власними ж нормами. Натомість зобов’язало кожен виш видавати документи окремо. Після тривалої розмови він пообіцяв своїм колишнім студентам видати дипломи до кінця тижня. Але, якщо Олександр не матиме диплома, він втратить один освітній рік. А можливо, й більше, адже на носі призовна кампанія.

За інформацією Черкаської ОДТРК “Рось”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *