7 серпня 2015 року у Клубі Кабінету Міністрів заступник директора департаменту вищої освіти Міністерства освіти і науки Микола Фоменко взяв участь у роботі прямої телефонної лінії уряду.

Під час прямої телефонної лінії Микола Фоменко відповів на запитання громадян, більшість яких стосувалася особливостей вступної кампанії 2015 року. Зокрема, мешканці Сумської, Донецької, Одеської областей звернулися на пряму телефонну лінію щодо умов вступу до вищих навчальних закладів для дітей-сиріт.

Заступник директора департаменту поінформував, що держава гарантує таким дітям безкоштовне навчання. «Діти-сироти, зараховані на контрактну форму навчання, можуть написати відповідне звернення до керівництва вишу, і їх переведуть на бюджетні місця», – пояснив Микола Фоменко.

У відповідь на запитання щодо переведення кримських студентів до українських вищих навчальних закладів заступник директора департаменту порадив звертатися до Міністерства, де кожна письмова заява не залишиться без уваги та буде прийнято рішення по кожному випадку окремо.

Окрім того, Микола Фоменко вислухав багато запитань, що стосувалися різних сфер життя та діяльності громадян, і порадив, куди можна звертатися по допомогу.

Повідомляє прес-служба МОН