Робочий час освітян має збільшитись на дві години на тиждень. Такий вихід запропонував міністр освіти Греції Арістідес Балтас, щоб компенсувати дефіцит кадрів у державних школах. Але профспілка вчителів середньої школи Греції OLME категорично проти і заявляє, що вчителі вже й так занадто постраждали від багаторічної жорсткої економії. Про це повідомляє Міжнародний відділ ЦК Профспілки працівників освіти і науки України.

Варто зазначити, що відтоді як фінансова криза вдарила по країні в 2010 році, система державної освіти Греції зазнала чималих утисків. Було закрито багато шкіл, звільнено вчителів, майже вдвічі зменшено зарплати тощо.

OLME завжди був в авангарді боротьби за права вчителів. І сьогодні, коли новий уряд вимушений вдатися до нових заходів жорсткої економії, OLME заявляє: «Ми виступатимемо проти будь-яких дискусій про вирішення гострих проблем освіти шляхом урізання трудових прав вчителів». Профспілки звинуватили міністра у нездатності найняти достатню кількість вчителів для заповнення прогалин у шкільній системі.

За матеріалами Міжнародного відділу ЦК Профспілки

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу