Нещодавно 46 студентів Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини успішно завершили фахову підготовку на факультеті підготовки офіцерів запасу при Військовій академії (м. Одеса). На стройовому плацу навчального закладу в присутності командирів, рідних і близьких молоді офіцери урочисто та з особливим піднесенням виголошували священні слова військової присяги на вірність Україні.

Із вітальним словом до всіх випускників звернувся тимчасовий виконувач обов’язків начальника Військової академії, генерал-майор Олег Гуляк і висловив впевненість, що надалі вони гідно служитимуть своїй Вітчизні на офіцерських посадах і стануть прикладом для підлеглих.

Від імені професорсько-викладацького складу Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини на урочистій церемонії побувала проректор з науково-педагогічної роботи Олена Кірдан, яка привітала курсантів зі знаменною подією у житті. Користуючись нагодою, вона подякувала керівному складу Військової академії, факультету підготовки офіцерів запасу, науково-педагогічним працівникам за відповідальну та кропітку роботу з військової підготовки, патріотичного виховання, примноження історичних та військових традицій і вручила подяку Олегу Гуляку від колективу та ректора Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, професора Олександра Безлюдного.

Цей день став для молодих військових знаменною подією в житті. Адже дати присягу – не просто прочитати слова, а взяти на себе відповідальність за захист своїх родин, рідної землі, Батьківщини.

Відділ зв`язків з громадськістю УДПУ імені Павла Тичини

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу