На ім’я ректора Національного університету “Львівська політехніка” професора Юрія Бобала нещодавно надійшов лист-подяка із зони проведення антитерористичної операції на Донбасі. У ньому йдеться про патріотичний вчинок аспіранта Інституту телекомунікації, радіоелектроніки та електронної техніки Дениса Невінського.

У листі, зокрема, висловлюється подяка за те, що колектив університету виховує таких чудових людей, котрі долучилися до допомоги бійцям АТО.

Цитуємо  повідомлення: “Приносимо найщирішу подяку Денисові і Вам, шановний Юрію Ярославовичу, як наставникові за безкорисливість, яку виявляють львівські політехніки.

Аспірант Невінський узяв на себе громадянську відповідальність й організував збір коштів на потреби військовиків АТО. Є серед них і кілька викладачів Львівської політехніки, які зараз мужньо воюють на Донбасі під Артемівськом.

На зібрані кошти Денис та його побратими придбали необхідні  на передовій прилади: трубу-моноокуляр та тепловізор вартістю 600 доларів”.

Наприкінці листа із зони АТО читаємо: “Дай, Боже, міцного здоров’я і усіляких гараздів Вам, шановний пане ректоре, а також справжньому українському патріоту Денису Невінському! Побільше таких людей було б у нас  в Україні!”

            Прес-служба Національного університету “Львівська політехніка”

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу