Із 17 липня до 6 серпня 2015 року в Українському дитячому центрі «Молода гвардія» (місто Одеса) проходив фінал ІХ Міжнародного конкурсу-фестивалю «Усі ми діти твої, Україно!». Після насичених подіями і творчими змаганнями конкурсних днів фестивалю всі учасники з великим нетерпінням чекали на оголошення результатів.

3 серпня відбулась церемонія закриття фіналу конкурсу-фестивалю. У ній взяли участь 1 100 талановитих дітей з усіх регіонів України. На святі були присутні директор департаменту загальної середньої та дошкільної освіти Міністерства освіти і науки України Юрій Кононенко, народна артистка України, громадський і політичний діяч Оксана Білозір, виконавчий директор ІХ Міжнародного конкурсу-фестивалю дитячої та юнацької творчості «Усі ми діти твої, Україно!», Голова правління Міжнародної освітньо-культурної асоціації Любов Горват, генеральний директор Українського дитячого центру «Молода гвардія» Едуард Лебединський. Урочисте вітання усім учасникам творчого змагання надіслала дружина Президента України Марина Порошенко, адже фестиваль відбувався за підтримки глави держави Петра Порошенка. Учасників і переможців фестивалю у листі-зверненні привітав також міністр соціальної політики України Павло Розенко.

Уже традиційно на фестивалі вручили премію імені Ігоря Білозіра. Цього року її отримав вокаліст «Народного художнього колективу» вокального ансамблю «Співограй» Центру творчості дітей та юнацтва «Соняшник» (місто Біла Церква Київської області) Владислав Клименко.

Яскраві хореографічні постановки, зворушливі виступи вокалістів фестивалю, святкові пісенні подарунки від народних артистів України Олега Марцинківського та Оксани Білозір, а також невимовно піднесена, патріотична, з легким присмаком світлого суму розлуки атмосфера понад двогодинного концерту на майданчику просто неба – таким запам’ятається всім фінал ІХ Міжнародного конкурсу-фестивалю «Усі ми діти твої, Україно!».

Насамкінець за гарною фестивальною традицією, підбивши підсумки, організатори цього прекрасного дійства запросили всіх присутніх на наступний конкурс-фестиваль, який буде ювілейним, десятим, і обіцяє учасникам багато сюрпризів, несподіванок і творчих відкриттів.

Інформація МОНУ

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу