У Римі відбувся воднолижний чемпіонат Європи, на якому виступили українські спортсмени з Дніпропетровської області. За першість змагались 134 спортсмени віком до 17 років із 28 країн Європи. Дніпропетровці привезли 22 медалі.

Збірну України представили дніпропетровські учні загальноосвітніх навчальних закладів – вихованці дніпропетровського воднолижного клубу «Сентоза» Данило Фільченко, Олександр Самойлов, Софія Максименкова, Станіслава Просвєтова, Ірина Рибак та Ольга Івлюшкіна.

Спортсмени змагалися в номінаціях: слалом, фігурне катання, стрибки з трампліна і багатоборство.

В особистому заліку українські воднолижники заробили 8 золотих медалей, 5 срібних і 6 бронзових. У командних змаганнях до 14 років спортсмени вибороли одне «золото» і одне «срібло» – до 17 років. Ще одну золоту медаль дніпропетровці заробили в загальнокомандному заліку.

В особистому заліку серед дівчат до 14 років Софія Максименко взяла перше місце, Станіслава Просвєтова – друге, Ірина Рибак – третє. У групі до 17 років переможницею стала Ольга Івлюшкіна. В особистому заліку серед хлопців до 14 років перше місце виборов Олександр Самойлов.

За інформацією департаменту освіти і науки Дніпропетровської ОДА