Щоб підвищити стандарти вивчення та викладання англійської мови, британські фахівці педагогіки проведуть тижневий тренінг для вчителів Дніпропетровської області.
Професійний рівень наших вчителів підніматимуть представники міжнародної організації British Council (Британська Рада в Україні), авторитетної в питаннях викладання англійської мови. Це буде тижнева школа професійної майстерності. «Цей проект організували облдержадміністрація та «Британська Рада». До нього долучилися майже 60 вчителів із 12 шкіл області», – розповіла головний спеціаліст департаменту освіти і науки Світлана Мала. До програми увійшли школи Дніпропетровська, Кривого Рогу та Павлограда.
«Британці поділяться з нашими вчителями методикою викладання, стандартами спілкування, читання, письма та аудіювання англійською мовою», – пояснила Світлана Мала.
Впроваджувати нові методики в освітній процес педагоги почнуть у новому навчальному році. На початку 2016 року представники British Council знову приїдуть на Дніпропетровщину, щоб подивитися, як застосовують їхні методики.
У рамках співпраці з Британською Радою в Україні Дніпропетровська область стала першою і єдиною учасницею україно-британського проекту з викладання англійської мови в закладах освіти та підвищення педагогічної майстерності викладачів.

Повідомляє прес-служба департаменту освіти і науки Дніпропетровської ОДА