Волонтери Сумщини ініціювали чергову акцію, що покликана допомогти сім’ям військовослужбовців, які нині захищають Батьківщину в зоні АТО, які були поранені чи віддали життя за Україну. У планах – зібрати до школи 70 юних сумчан.

1 вересня не за горами, тож Громадський фонд «Суми» оголошує про початок народної акції «Збери дитину солдата до школи!».

Згадайте, торік, щоб придбати все необхідне – шкільну форму, взуття, спортивну форму та взуття, ранець, канцтовари тощо, – батьки мали витратити щонайменше 5 тисяч гривень. Зрозуміло, що цього року знадобиться більше грошей, і для багатьох українців це  – велика сума. Проте є діти, мужні батьки яких не в змозі зараз про них потурбуватись, бо вони всі свої сили, здоров’я, навіть життя віддають за нас, за Україну, в зоні проведення АТО. Тож ми маємо тут, на мирній території, взяти на себе хоча б частину батьківських обов’язків.

За попередніми підрахунками, допомоги потребують 70 діток шкільного віку, які проживають як в обласному центрі, так і у віддалених куточках Сумщини.

Народні пожертви й старання добровільних помічників із нетерпінням чекають за двома адресами:

м. Суми, вул. Кузнечна, 2, волонтерський центр «СВС » (у будинку, де розташований магазин друкованої продукції «Мрія» );

пл. Покровська, 6, редакція газети «Панорама» (біля пам’ятника Т. Шевченку на Сотні);

конт. тел.: 099-380-96-47 (Ольга), 095-35-69-399 (Тетяна).

«Збираємо переважно гроші й шкільну канцелярію, – ділиться волонтер ГФ «Суми» Тетяна Голуб. – З грошима значно ефективніше й простіше: кожна матуся знає, що потрібно її школярикові, що необхідно докупити, а які речі, придбані до минулого навчального року, можуть ще послужити. І канцелярія потрібна завжди. А от з пожертвуваними дитячими речами, з нашого досвіду, буде набагато складніше: часу на логістику потреб і доставку залишилося дуже мало, та й «вільних рук» волонтерам бракує».

«Ми запрошуємо магазини канцелярії та супермаркети міста взяти активну участь у акції. «Збери дитину солдата до школи!»  – що може бути благороднішим?! Поміркуйте самі: наскільки легше буде солдату на фронті чи на госпітальному ліжку, якщо він знатиме, що його тили захищені», – ділиться своєю думкою добровільний помічник ГФ «Суми» Богдана Москалець.

Грошові пожертви традиційно перераховуйте:

Громадський фонд “Суми”
СФ Приватбанк
МФО 337546
ЄДРПОУ 39364679
р/р 26007055015601
у призначенні платежу просто вкажіть:
«на програму «Збери дитину бійця до школи»

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *