Про це заявив директор програми розвитку ООН в Україні Янтомас Хімстра під час брифінгу в Донецькій обласній державній адміністрації.

«ПРООН рада допомогти центру, який потребує комп’ютерної техніки та іншого обладнання для роботи. Ми сподіваємося, що, наприклад, навчені тут будівельники використають свої знання, коли закінчиться конфлікт і прийде час відбудовувати визволені території Донбасу. Тож ми розглядаємо це не просто як допомогу, а як інвестицію у майбутнє», – зазначив  пан Хімстра.

Також директор ПРООН повідомив, що обладнання для центру професійно-технічної освіти буде закуплено за фінансування уряду Японії в рамках проекту «Економічне та соціальне відновлення Донбасу».

Присутній на прес-конференції голова Державної служби зайнятості Ярослав Кашуба наголосив, що Донецька та Луганська область є пріоритетним напрямком у роботі Державної служби зайнятості.

«На жаль, Донецький центр професійно-технічної освіти залишився на території, непідконтрольній Уряду України, його працівники переїхали до Краматорська. Ми вже вирішили питання з приміщеннями для відновлення роботи, але Центру все ще потрібне обладнання»,  – розповів Ярослав Кашуба,

Велику увагу ПРООН приділяє працевлаштуванню та наданню різносторонньої допомоги внутрішньо переміщеним особам, тому на брифінгу було розглянуто участь служби зайнятості в реалізації проекту міжнародної технічної допомоги «Програма розвитку ООН з питань організації зайнятості внутрішньо переміщених осіб».

Мета  цього проекту – підтримати відновлення місцевої економіки та покращити умови життя людей у регіоні. Цього планується досягти через створення можливостей для працевлаштування та отримання прибутку для внутрішньо переміщених осіб (ВПО) та місцевих мешканців у Донецькій і Луганській областях.

За інформацією Донецької ОДА