13 серпня Кабінет Міністрів України оприлюднив Розпорядження від 5 серпня 2015 р. № 809-р “Про затвердження плану заходів з підготовки об’єктів паливно-енергетичного комплексу до осінньо-зимового періоду 2015/16 року та його проходження”.

Так, зокрема, Кабміном визначено, що до 1 жовтня Міністерство освіти і науки України та Міністерство охорони здоров’я мають “проаналізувати можливості збільшення строків канікул в осінньо-зимовий період у всіх навчальних закладах”. А центральні органи виконавчої влади (відповідно до компетенції), обласні та місцеві держадміністрації зобов’язані забезпечити навчальні та заклади охорони здоров’я додатковими джерелами енергопостачання.

Крім того, цього року може змінитись і норматив щодо мінімально допустимої температури у житлових приміщеннях з 18°С до 16°С. Пропозиції щодо цього мають подати Мінрегіон та МОЗ уже до 15 вересня.

Не залишились поза увагою урядовців і енергозберігаючі заходи – рекомендації щодо їх виконання, згідно з Розпорядженням, повинні розробити Держенергоефективності, Міненерговугілля,  Мінрегіон до 30 серпня.

Тож, щоби діти не мерзли у школах, найімовірніше, знову будуть збільшені/перенесені канікули, а освітяни утеплюватимуть приміщення, переобладнуватимуть і ремонтуватимуть котельні. За нинішніх обставин це необхідні заходи.

Освітній портал “Педагогічна преса”

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *