19 серпня 2015 року з 9:00 Освітній портал “Педагогічна преса” транслюватиме громадське обговорення проекту закону «Про освіту», що триватиме в Міністерстві освіти і науки.

Обговорення відбуватиметься під час двох тематичних сесій:

 • сесія 1 (9:00 – 11:00). Загальні положення; Структура освіти; Заклади освіти; Освітні програми; Учасники освітнього процесу;
 • сесія 2 (11:30 – 13:30). Професійний розвиток та оплата праці педагогічних та науково-педагогічних працівників; Управління у сфері освіти; Фінансування освіти та економічна діяльність закладів освіти.

З текстом документа можна ознайомитись на офіційному веб-сайті Міністерства освіти і науки України в рубриці «Громадське обговорення».

Відбувається обробка відео сервісом YouTube. Повне відео буде доступно після обробки.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

2 коментар до “Громадське обговорення проекту закону «Про освіту» – онлайн із МОН”
 1. Доброго вечора. З усією повагою звертаюся до вас. Я навчаюсь у вищому професійному училищі №3. Але ні я ні мої друзі одногрупники не розумієм. навіщо нам здавати ЗНО? Чому забрали звичні для нас ДПА? Чому якщо ми не здамо ЗНО ми не отримаємо ні диплому ні атестату? ( форма навчання після 9 кл). Раніше ЗНО здавали ті хто хотів поступати кудись вище. Якщо я не планую поступати після училища, але ЗНО мені всеодно потрібно здавати адже я не отримую ніякий документ що я щось закінчувала. Ні за школу ні за ВПУ. Навіщо тоді мені цього всього? Щоб робити якісь конкретні реформи, начніть з викладачів. З їхньої освіти, з їхньої здатності викладати свій предмет. Тому що ви реально незнаєте як викладають предмети у школі. І на який рівень ми їх знаєм. Дайте нам ті знання які нам реально потрібні, але ж ні, у нас “куча” різних предметів назву яких і не запам*ятовуєш.
  ЗНО завалять 60 – 70% учнів, лише через англійську мову. Адже ми її вчили так через рас, а тепер за рік ви хочете подивитись на наш рівень знань. Нема того навіть мінімального рівня, адже книжок нема, сам викладач не був зацікавлений у тому щоб ми хочаб знали той “мінімальний” рівеь.
  Цією реформою що ви з*єднали ДПА і ЗНО зробили тільки гірше, адже багато дітей не отримують навіть атестат, не те що диплом. Дякую за увагу!

  1. Добрий день, ми чудово розуміємо всі проблеми, які виникають при введені обов’язкового ЗНО з іноземної мови, саме тому ми приділяємо на наших сторінках так багато уваги ЗНО. Найближчим часом буде декілька важливих публікацій та онлайнів по ЗНО. Слідкуйте за оновленнями.
   Зараз взагалі стоїть питаня чи відбудеться ЗНО 2016 …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *