17 серпня 2015 року університет передав на потреби Української армії автобус «Богдан».

«Адміністрація нашого університету на чолі з ректором Ігорем Пасічником та студентське братство передають автобус “Богдан” для потреб військових. Хотілося б, аби вони його використовували більше з мирною метою, аніж з воєнною. Всього вам найкращого, нехай він вам стане в пригоді. Пам?ятайте, що Острозька академія завжди підтримає вас. Миру вам, добра, і повертайтеся живими», – прокоментував начальник експлуатаційно-технічного відділу НаУОА Микола Галецький.

avtobus_b«Ми дуже вдячні Острозькій академії, адже вона сама відгукнулася на наші пошуки транспортного засобу. Сподіваємося, цей автобус служитиме нам вірно й повернеться цілим. Дякуємо!» – каже старший солдат, відповідальний виконавець Острозького мобілізаційного відділення Ігор Романюк.

Нагадаємо, що Острозька академія надає допомогу українським військовим не вперше. Упродовж цього непростого періоду професорсько-викладацький склад і працівники університету постійно здійснювали грошові пожертви на армію, закуповували необхідну техніку та одяг, відправляли продукти харчування та ліки.

Крім цього, Острозька академія всебічно підтримує університети, студентів і викладачів яких евакуювали із зони бойових дій у мирні міста України.

За повідомленням прес-служби Острозької академії

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *