Альтернативна енергія перемогла на конкурсі креативних ідей у Луцьку -У Луцьку відбувся фінальний етап Волинського регіонального конкурсу наукових робіт «Конкурс креативних ідей» 2012 року.

До розгляду експертів приймалися роботи, що містили ідеї  з інноваційного розвитку та модернізації економіки Волинської області за напрямами: Енергетика, Промисловість і виробництво, Транспорт, Інфраструктура, містобудування, Екологія та соціальна сфера.

За результатами фінального етапу конкурсу визначено переможців:

Перша вікова категорія (учні старших класів шкіл, ліцеїв, гімназій): Алла Гайдай (ЗОШ І – ІІІ ступенів села Забороль) – Альтернативні джерела енергії та їх впровадження в економіку Волині.

Друга вікова категорія (студенти навчальних закладів І – ІV рівнів акредитації): Ярина Янгієва(Луцький національний технічний університет) – Новий підхід до переробки побутових відходів в Україні.

Третя вікова категорія (аспіранти, дослідники-практики, вік яких не перевищує 35 років): Олександр Шубалий (Луцький національний технічний університет) – Будівництво деревообробного комбінату з виробництва плит MDF, HDF і комплектів будинків у Волинській області (м. Ковель).

Переможці та призери «Конкурсу креативних ідей  –  2012» у кожній віковій категорії отримали дипломи, а також грошову винагороду: І місце — 1 500 грн, ІІ місце — 1000 грн, ІІІ місце — 700 грн.

У разі інвестиційної привабливості проекту організатори конкурсу обіцяють авторам проекту можливість представити роботу на Інвестиційній раді, а також брати участь у форумах й бізнес-інкубаторі

 За матеріалами volynpost.com.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *