Завершилася ХХІІ обласна молодіжна патріотична науково-пізнавальна програма «Чорний Ліс – 2015», що відбувалась на базі військово-патріотичного центру «Воїн-патріот» (с. Козино Тисменицького району Івано-Франківської області). Цьогоріч захід приурочений до 150-річчя від дня народження митрополита Андрея Шептицького.

Серед учасників – 18 команд. Програма перебування в таборі охоплювала три частини:

– науково-теоретичну (захист науково-дослідницьких робіт та рефератів, проведення вікторини з історії визвольних змагань українського народу, конкурс ерудитів);

– пізнавально-практичну (отримання учасниками знань з основ пішохідного туризму та туристичної техніки, орієнтування на місцевості, надання долікарської допомоги, конкурсу з основ Захисту Вітчизни, розбирання і складання автомата, конкурсу пісні й строю, стрільби із малокаліберної та пневматичної гвинтівки, уміння жити на природі);

– творчо-відпочинкову (учасники мали змогу виявити творчі здібності та нахили, вдосконалити їх, відпочити у колі своїх ровесників).

Перемогу здобула команда «Грім» Богородчанського району, ІІ місце посіла команда «Джура» Калуської гімназії, ІІІ місце – команда «Дністряни» Тлумацького району.

Переможців і призерів нагороджено кубками і медалями, вимпелами, грамотами, дипломами та цінними призами.

За матеріалами Івано-Франківської ОДА 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу