18 серпня 2015 року в управлінні освіти і науки Херсонської обласної державної адміністрації відбулась нарада директорів інтернатних закладів системи освіти обласного підпорядкування. Під час наради було окреслено особливості змісту діяльності та перспективи розвитку інтернатних закладів. 

Пріоритетним напрямом розвитку інтернатних закладів області визначено роботу зі створення в таких закладах умов виховання, наближених до сімейних та родинних.

Наразі для забезпечення підтримки дітей, які потребують соціального захисту, санаторного лікування, для обдарованих дітей в області функціонують 17 інтернатних закладів системи освіти. Серед них один дитячий будинок «Радість» для дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування.

Станом на 15 серпня 2015 року в інтернатних закладах системи освіти нараховувалося 3 285 дітей та підлітків (у 2014 році їх налічувалося 3 386), із них 236 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, що становить 7 % від загальної кількості вихованців. Це майже на 90 дітей зазначеної категорії менше порівняно з аналогічним періодом минулого року.

За інформацією управління освіти і науки Херсонської ОДА