м. Ровни (Сумська область),
с. Вельбівка Гадяцького району
Полтавської області,
8 серпня 2015 року

Цього дня на наше вранішнє коло (збірку) завітав сільський голова с. Пустовійтівка Петро Миколайович Тронь. Разом із джурами він виконав Державний Гімн України та побажав усім щасливої дороги та перемог у змаганнях. У відповідь усі джури подякували керівництву села за турботу та гостинність.

Після сніданку учасники ІІІ етапу гри, склавши свій наметовий табір, здійснили переїзд до міста Ромни. Створивши колону за військовим оркестром, джури пройшли урочистою ходою центральною вулицею міста до Парку культури та відпочинку імені Т.Г.Шевченка. Перед величним пам’ятником великому поету вишикувались джури та гості міста.

Привітати юних джур прийшли: міський голова м. Ромни Сергій Салатун, заступник міського голови м. Ромни Ігор Тетірко, начальник відділу освіти м. Ромни Ірина Івницька, директор обласного Сумського центру позашкільної освіти та роботи з обдарованими дітьми Лариса Тихенко, голова Роменської районної державної адміністрації Валерій Білоха, начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Валерій Бондаренко.

Із вітальним словом перед присутніми виступив міський голова Сергій Салатун, а також учасник АТО з міста Ромни Андрій Куриленко. Піснею «Їхали козаки» привітав усіх присутніх Ярослав Вовненко – лауреат дитячих міжнародних конкурсів. Побажала всього найкращого та вручила усім роям пам’ятні подарунки Олена Попова, начальник департаменту освіти Сумської обласної державної адміністрації. Джури отримали в подарунок книги про місто та кінофільм про життя П.І. Калнишевського.

Закінчилося свято виступом вокального ансамблю «Радість», що презентував свою пісню «Рідне місто». По закінченні урочистої частини учасники ІІІ етапу гри вирушили екскурсійними маршрутами міста Ромни.

У Роменській спеціалізованій загальноосвітній школі № 1 І-ІІІ ступенів імені П.І. Калнишевського джур пригостили обідом. Після обіду учасники ІІІ етапу здійснили цікаву екскурсію по школі, що вважається найстарішою у місті, бо була започаткована в 1897 році як жіноча гімназія. На сьогодні в школі навчається понад 800 учнів, а сама школа працює під патронатом Києво-Могилянської академії. Інформацію про історію школи надала директор Валентина Судьїна у вигляді цікавої презентації.  Приємною несподіванкою став чудовий концерт талановитих учнів цієї школи, який і закінчив наше незабутнє перебування на землях Сумщини.

Великою колоною з 19 автобусів учасники гри «Джура» вирушили до села Вельбівка Гадяцького району Полтавської області. Цього разу джури завітали до дитячого табору «Горизонт». Хлібом-сіллю та козацькою вартою зустріли всіх учасників гри працівники табору.

На урочистому вечірньому колі (збірці) перед джурами з вітальними словами виступили начальник департаменту освіти і науки Полтавської обласної державної адміністрації Євген Анатолійович Ленський і директор Гадяцької спеціалізованої школи-інтернату Ольга Григорівна Беседа.

Закінчився день етнодискотекою, яку проводили студенти Гадяцького державного училища культури ім. І.П. Котляревського.

За інформацією МОН

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу