18 серпня у залі чемпіонів НСК «Олімпійського» молодим українцям вручили премії КМУ за особливі досягнення в розбудові країни. Відзначали лауреатів двох років – 2013-го і 2014-го, адже торік у зв’язку з ситуацією в країні ця подія не відбувалася.

Премію присуджено 60 лауреатам у шести номінаціях: за виробничі (4 лауреати), наукові (17), творчі (5) та спортивні досягнення (16), за особисту мужність (13), за внесок у забезпечення розвитку молодіжного руху (5 лауреатів). Її вручали прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк та міністр молоді та спорту Ігор Жданов.

Прем’єр-міністр подякував лауреатам за боротьбу і досягнення та наголосив, що уряд працюватиме над збільшенням грошового еквіваленту Премії.

Довідково

Починаючи з 2000 року, Премія Кабінету Міністрів присуджується молоді віком до 35 років, особливі досягнення якої сприяють розвитку суспільно-економічного життя України, її розбудові та утвердженню міжнародного авторитету за досягнення у попередньому році. Лауреати отримують грошовий еквівалент, диплом і нагрудний знак.

Лауреатів обирає Комітет із присудження Премії, до якого цього року увійшли 22 представники з числа заступників керівників центральних органів виконавчої влади, Національної академії наук України та Національної академії педагогічних наук України, представників Верховної Ради України.

За матеріалами Мінмолодьспорту
Фото – Богдан Бортаков

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу