Представники молодіжних організацій міст і селищ області взяли участь у дводенному форумі-майстерні для молодіжних громадських організацій «Молоді та Незалежні». Захід, влаштований до дня Незалежності, відбувся в Запоріжжі завдяки КУ «Запорізький обласний центр молоді» обласної ради та Управлінню молоді, фізичної культури та спорту облдержадміністрації. Захід було спрямовано на активізацію молодого населення у вирішенні соціальних проблем громади.

Під час тренінгу молодіжні лідери – загалом 36 осіб – взяли участь у семінарі Міжнародного республіканського інституту, що був спрямований на посилення співробітництва між політичними партіями та громадськими організаціями задля вирішення проблем місцевих громад.

Змістовну інформацію щодо структури та механізмів ухвалення рішень органами місцевого самоврядування молоді надали експерти Інституту політичної освіти. Вони також запропонували до обговорення проекти співробітництва між громадськими організаціями та політичними партіями.

Крім того, молодіжні лідери ознайомилися з проектами нормативно-правової бази у сфері молодіжної політики, а саме – Дорожньою картою реформування молодіжної сфери та Концепцією Державної цільової соціальної програми «Молодь України» на 2016-2020 роки.

Як повідомили в Управлінні молоді, фізичної культури та спорту облдержадміністрації, всі ідеї та пропозиції щодо молодіжних заходів і проектів, надані учасниками майстерні, будуть внесені до проекту обласної цільової програми «Молодь Запорізького краю» на 2015-2019 роки.

Повідомляє прес-служба Запорізької ОДА