Щороку всі учні обов’язково повинні проходити медичні огляди. Залежності від віку, діти повинні відвідати педіатра, офтальмолога, хірурга, стоматолога та інших лікарів. Медики рекомендують робити це перед початком нового навчального року, щоб правильно підготуватися до школи та занять фізкультурою. На Дніпропетровщині порад дотримались уже 98 % учнів.

Головний лікар Дніпропетровського центру первинної меддопомоги № 3 Ольга Ральченко розповіла, що з цього року школярів обстежуватимуть не у школах, як це було раніше, а тільки у медзакладах. Там усім треба звернутись до педіатра чи сімейного лікаря. Решта необхідних медиків визначається за віком.

Так, першокласникам треба пройти ще дитячого хірурга, офтальмолога, травматолога та стоматолога, а також здати кров на гемоглобін.

Школярам, яким від 7 до 10 років, а також від 12 до 13 років достатньо відвідати лише педіатра.
11-річним учням знадобляться консультації дитячих хірургів, травматологів, офтальмологів та стоматологів. Потрібно також буде здати кров на гемоглобін і цукор.
Діти віком від 14 до 15 років проходять стоматолога, хірурга, ендокринолога, роблять флюорографію, здають кров на гемоглобін.

Старшокласникам треба звертатись до стоматолога, робити флюорографію.
За необхідності під час медоглядів медики можуть призначити й додаткові обстеження.

За інформацією Дніпропетровської ОДА