Дівчина Робін Гуд чи несповна розуму? - 31.07 Девочка Робин гудУ Забайкальському краї винесено вирок дівчині, котра, як установило слідство, протягом місяця здійснила серію квартирних крадіжок у стилі Робін Гуда. Вкрадене юначка роздавала дітлахам. У результаті “благодійну” злодійку визнали хворою і доправили на примусове лікування.

Як випливає з матеріалів справи, засуджена крала жіночий одяг, косметику, мобільні телефони, ноутбуки і велосипед. “При розслідуванні кримінальних справ стало ясно, що злочин скоює одна особа”, – зазначили в прокуратурі. Однак встановити крадія було непросто. Допоміг випадок.

“Злочинницю змогли знайти після того, як її бабуся звернулася в поліцію в пошуках онуки, яка пішла з дому і  кілька днів не ночувала вдома”, – йдеться в прес-релізі.

У ході пошуків дитину знайшли, а при розмові з працівниками поліції школярка сама розповіла про скоєні нею злочини. “Також при ній було знайдено частину викрадених предметів. Інші речі, як розповіла дівчинка, вона подарувала незнайомим підліткам”, – додали в наглядовому відомстві.

Психіатричною експертизою було встановлено, що підозрювана страждає психічним захворюванням. Тому було прийнято рішення лікувати клептоманку  . “В ході слідства фактів можливого тиску на дівчинку дорослих чи інших підлітків виявлено не було”, –  наголосили в прокуратурі.

За матеріалами newsru.com

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *