18 серпня Міністерство фінансів і Міністерство вищої та середньої спеціальної освіти Узбекистану затвердили нову вартість навчання у ВНЗ для контрактників. Нові ціни, які набирають чинності з 1 вересня, перевищують колишні приблизно на 15 %.

Найбільше доведеться платити майбутнім юристам – 8,55 млн сумів ($1 можна купити за 2 642 суми), 7,65 млн сумів коштуватиме рік навчання майбутнім лікарям.

А, скажімо, бакалаври-очники за напрямами «Підготовка викладачів і педагогічні предмети, професійна освіта», «Гуманітарні предмети», «Природничі предмети», «Математика і статистика, практична математика та інформатика», «Соціальні та етичні предмети», «Інженерна справа, виробничі та переробні галузі», «Сільське і водне господарство», «Соціальне забезпечення», «Спортивна діяльність» та «Охорона навколишнього середовища, безпека людської діяльності» мають сплатити 5 800 000 сумів ($ 21 953,06 за тамтешнім курсом) замість минулорічних 5 050 000 сумів ($ 1 911,43).

З огляду на середню зарплату, що становить 500 тис. сумів, вища освіта для більшості громадян Узбекистану перетворилась на недосяжну мрію.

За матеріалами Газета.uz
Фото: Юрій Корсунцев

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *