Відділ внутрішнього аудиту Міністерства освіти і науки розформовано після перевірки навчального процесу та фінансово-господарської діяльності у Національному авіаційному університеті, що проводилася протягом останніх місяців Міністерством, у зв’язку із закінченням терміну перебування на посаді попереднього ректора. Про це повідомив 20 серпня на брифінгу в Будинку Уряду міністр освіти і науки України Сергій Квіт.

«Проблеми виникли не лише в університеті, але і в Міністерстві. І як наслідок цієї перевірки – я звільняю відділ внутрішнього аудиту Міністерства освіти і науки. Дивним чином інтереси тих осіб, які мають приватні комерційні зацікавлення в Національному авіаційному університеті, мені видно, що вони збігаються з інтересами тих наших колег, які пішли перевіряти цей навчальний заклад. Звісно, я не можу давати остаточних оцінок, усе це оцінюватимуть правоохоронні органи, до яких ми будемо звертатися», – сказав Сергій Квіт.

Він повідомив, що у результаті перевірки були виявлені маніпуляції з землею в Києві та Київській області, квартирами, інвесторами, незаконне призначення і перебування на посадах ряду проректорів, незаконна закупівля літаків тощо.

Сергій Квіт висловив сподівання, що «ця справа буде доведена до кінця, а цей університет зможе нормально розвиватися та проводити вибори і мати такого ректора, який міг би далі вести цей університет».

За словами міністра, на сьогодні виконувачем обов’язків ректора призначено доктора наук Національного авіаційного університету Хращевського Рімвідаса.

За інформацією Урядового порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *