Математика краще дається хлопчикам, ніж дівчаткам? - 31.07 Мальчики и математикаУніверситет Міссурі провів дослідження і з’ясував, що у хлопчиків і дівчаток різне ставлення і підхід до арифметичних завдань, передає News medical. Так, дівчатка воліють повільно і акуратно підходити до питання, а хлопчики – швидко і з великим числом помилок.

З точки зору навчальної перспективи, спочатку дівчата вириваються вперед. Але до кінця шостого класу хлопчики починають їх обганяти, бо вони частіше називають відповідь з голови, по пам’яті, а дівчатка — наново лічать. Саме ця якість і практика запам’ятовування відповідей на конкретні запитання давали хлопчикам згодом перевагу.

Дані закономірності вчені виявили в ході спостереження приблизно за 300 дітьми з 1 по 6 клас. У першому і другому класах прагнення хлопчиків дати відповідь швидко приводило до того, що з’являлося багато версій, охоплюючи й невірні. А дівчатка, навпаки, рідше помилялися, але відповідали повільніше і на меншу кількість запитань. До шостого класу хлопчики встигали натренувати пам’ять, тому й обганяли дівчаток.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *