Залізниця сплачує своїм студентам стипендію і обіцяє квартири -У 2012 році Придніпровська магістраль працевлаштує 247 випускників транспортних вишів. Кожен молодий фахівець спочатку пройде  шестимісячне стажування на залізниці, що дасть змогу краще зрозуміти специфіку роботи, здобути необхідні практичні навички і виявити свої здібності. За результатами стажування надаватимуться рекомендації для працевлаштування молодих фахівців на ту чи іншу посаду.

Варто зазначити, що зі студентами, які успішно закінчують курс за програмою «бакалавр» і хочуть здобути рівень «спеціаліст» або «магістр» з подальшим працевлаштуванням на Придніпровській залізниці, підприємство укладає двосторонні угоди. Так студенти матимуть стипендію від залізниці у розмірі академічної.

Крім того, після працевлаштування молодим фахівцям надається одноразова матеріальна допомога розміром місячної зарплати за новим місцем роботи, а також можливість стати учасником програми забезпечення житлом працівників залізничного транспорту.

За матеріалами 056.ua

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *