"Віртуальний екзаменатор" приніс школярці нагрудний знак "Гордість і надія України" - 28 marta porshneva1d1f0 250 0 0Ученицю 11 класу Алчевської інформаційно-технологічної гімназії, що в Луганській області, Поршнєву Катерину, нагороджено нагрудним знаком «Гордість і надія України». Цю відзнаку Катерину удостоєно за золоту медаль на Міжнародному конкурсі «INFOMATRIX-2012», що відбувся 3 – 7 травня 2012 року в Бухаресті (Румунія), за проект «Розробка програмного продукту «Lost Letter».

«Lost Letter» («Втрачений символ») може працювати як на індивідуальному комп’ютері, так і в локальній шкільній мережі або в інтернеті. За допомогою програми можна перевірити знання з будь-якого предмета – від арифметики до іноземної мови. Запустивши її, учень має виконати певне завдання, наприклад: вставити в слова пропущені літери або написати правильне рішення математичного рівняння. Програма самостійно аналізує відповіді і ставить оцінку, а вчитель отримує вже перевірену роботу.

Науковий керівник Каті, вчителька інформатики Наталія Шишова, стверджує, що оригінальність «Втраченого символу» в тому, що продукт змушує учнів творчо мислити в процесі пошуку рішень. Державна служба інтелектуальної власності України визнала програму унікальною.

Катерина Поршнєва має авторське свідоцтво на свій винахід, видане в лютому цього року Держслужбою інтелектуальної власності Україні.

За матеріалами прес-служби МОНмолодьспорту

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *