Найбільше ІТ-абітурієнтів на Заході України - student it 542x407Тридцять осіб на одне бюджетне місце – такий конкурс на іт-спеціальності зафіксували західноукраїнські вищі навчальні заклади. За даними ЄДЕБО популярність комютерних наук у цьому регіоні уже стала традиційною –  пише IT Expert.

Також високим на ІТ був конкурс у Київському національному університеті ім..Т.Шевченка. Там за одне місце, в залежності від напрямку, змагались 29 вступників. Приміром, на системний аналіз, прохідний бал встановився на рівні 804 бали.

У столичному Національному технічному університеті «Київський політехнічний інститут» конкурс фіксували від 4 до 19 абітурієнтів на одне державне місце.

На Сході України традиційно високим був конкурс в Дніпропетровськму національному університеті ім.О.гончара – 9-18 осіб на місце. Водночас у Харківському національному університеті радіоелектроніки попит менший, всього 3-6 осіб на місце.

За даними ЄДЕБО найбільш популярними ІТ-спеціальностями 2013 року стали «безпека інформаційних і комунікаційних систем», «програмна інженерія» та «комп’ютерні науки».

Нагадаємо, на початку липня Асоціація «Інформаційні технології України» провела дослідження освітнього ринку і з’ясувала, що майбутні «айтішники» їдуть навчатися до Києва, Харкова, Львова та Дніпропетровська.

 

 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *