Вінницька школа № 33 стала вже другою в місті, де встановлено ліфт для дітей з обмеженими фізичними можливостями. Реконструкція частини приміщення з прибудовою ліфтової шахти розпочалась у червні. Наразі роботи вже на завершальному етапі. 

Торік у Вінниці адаптували  для дітей з обмеженими фізичними можливостями школу-гімназію № 6. Тут було встановлено перший ліфт у навчальному закладі міста. Цього року до 1-го класу сюди прийдуть двоє дітей-візочників, ще одна дитина з вадами руху перейшла до 2-го класу, і, що важливо, завдяки перебуванню у соціумі вона почала рухатись.

Школа № 33 кілька років тому прийняла на навчання першу ученицю, яка пересувалась на візку. Сьогодні ця дівчинка вже десятикласниця. Вона успішно навчається та показує власним прикладом, що, маючи бажання, дитина з обмеженими фізичними можливостями може здобувати освіту разом з однолітками у звичайній школі.

«Ми вважаємо, це необхідно. Сьогодні в нашому місті є 40 дітей з обмеженими фізичними можливостями шкільного віку. Минулого року ми встановили ліфт у 6-й школі, на Лівобережжі міста, і переконались, що зробили дійсно потрібну справу. Адже вже є приклад, коли дитина після певного часу навчання у звичайній школі почала рухатись. Тому цьогоріч школа, адаптована для дітей на візках, з’явиться й на Правобережжі міста», зазначив в.о. Вінницького міського голови Сергій Моргунов.

За матеріалами сайту Вінницької міської ради

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу