Перед навчальним роком у загальноосвітніх закладах області працівниками УДСНС України у Волинській області проведені планові перевірки, спрямовані на забезпечення та приведення у належний протипожежний стан підвідомчих навчальних закладів.

Так, 20 серпня Нововолинським МВ УДСНС України у Волинській області здійснено комплекс організаційних заходів, спрямований на підвищення рівня пожежної безпеки та попередження виникнення пожеж у 21 школі м. Нововолинська.

Під час роботи в закладах освіти перевірено, як наказами призначаються особи, відповідальні за виконання заходів пожежної та техногенної безпеки, чи проведені із працівниками установ протипожежні інструктажі, наявність інструкцій та планів евакуації на випадок пожежі, забезпечення приміщень усіх шкіл первинними засобами пожежогасіння – вогнегасниками, стану автоматичної пожежної сигналізації, протипожежного водопостачання, випробування контуру заземлення блискавкозахисту та опору ізоляції електромереж тощо.

У ході перевірок із педагогічними працівниками рятувальники провели додаткові інструктажі з питань дотримання вимог пожежної безпеки та дій на випадок пожежі тощо.

Загалом на Волині 776 закладів освіти, які вже перевірені. За результатами перевірки, до виконання запропоновано 7 375 протипожежних заходів. Працівники ДСНС й надалі здійснюватимуть контроль за їх виконанням. Адже навчальний рік не за горами, канікули добігають кінця, тож діти мають бути захищеними та спокійно навчатись.

 Повідомляє прес-служба ДСНС України у Волинській області