Полонійна Академія в Ченстохові – один із провідних непублічних вищих навчальних закладів Польщі, – вивчаючи освітній ринок Західного регіону України, звернулася із пропозицією до вищого комунального навчального закладу «Дубенський медичний коледж» Рівненської обласної ради взяти участь у міжнародній співпраці для зміцнення освітніх польсько-українських відносин.

Як повідомила професор, декан інтердисциплінарного факультету Полонійної Академії в Ченстохові Хелена Бурунова, цього року Сенат Академії ухвалив рішення виділити стипендії для 5 студентів Дубенського медколеджу з метою продовження навчання в Польщі. Вони матимуть змогу здобути освітньо-кваліфікаційний рівень «Бакалавра» в галузі медсестринської справи. Академія готує фахівців за спеціальністю медсестринська справа з поглибленим вивченням англійської мови.

Серед іншого Академія гарантує проходження практик у провідних медичних закладах Польщі, можливість виїзду, згідно з програмою ERASMUS+, мінімум на один семестр на навчання до європейських вишів-партнерів, проходження додаткових практик, згідно з програмою ERASMUS+, у країнах Євросоюзу.

На сьогодні ця пропозиція викликала інтерес у частини випускників медколеджу. Однак поки що нею ніхто не скористався. Адже ті, хто найбільше був зацікавлений у вдосконаленні своїх професійних знань та умінь, стали студентами наших медичних університетів. І залишаються продовжувати навчання в Україні, – розповідає директор вищого комунального навчального закладу «Дубенський медичний коледж» Рівненської обласної ради Надія Венгрин.

Повідомляє Рівненська обласна рада