6 вересня 2015 року в Харкові вчетверте проходитиме масштабний соціальний захід з  популяризації науки для дітей і молоді «Наукові пікніки», що організовується українсько-польським проектом «Наукові пікніки в Україні», Харківським міським громадським об’єднанням «Центр розвитку громад», Департаментом у справах сім’ї, молоді та спорту Харківської міської ради та Харківським міським центром дозвілля молоді. 

Цей формат, що зібрав навесні понад 20 тис. глядачів у Харкові, передбачає велику наочну чи інтерактивну програму, яка «простими словами пояснює складні речі» (експерименти, макети та зразки, головоломки, роботи, дрони, діючі моделі тощо), активне залучення глядачів (майстер-класи, ігри, конкурси, співучасть у дослідах тощо) та спрямований передусім на школярів, але є цікавим для всіх вікових категорій відвідувачів.

А так було цієї весни:

Цього року до участі запрошені, як і в минулі разі, провідні вищі навчальні заклади та науково-дослідні установи Харкова, а також установи й організації по роботі з дітьми та молоддю, громадські та культурні ініціативи області, що представлятимуть такі галузі знань, як хімія, фізика, криміналістика, історія, робототехніка, астрономія, інформатика, медицина, математика, фармація, логіка, військова справа тощо. Перелік усіх учасників і докладна програма уточнюються та будуть додатково оголошені.

Крім Харкова, марафон «Наукових пікніків» прийматимуть Львів (5 вересня), Київ (12 вересня), Луцьк (13 вересня), Кривий Ріг (19 вересня), Дніпропетровськ (20 вересня), Дубно (26 вересня), Тернопіль (27 вересня), Одеса (3 жовтня) та Вінниця (4 жовтня).

Захід проходитиме під відкритим небом в Саду ім. Т.Г. Шевченка на майданчику й алеях біля ККЗ «Україна» 6 вересня протягом 11:00 – 16:00, вхід вільний, участь безкоштовна.

Інформація Громадського інформаційно-аналітичного 
центру для молоді

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу