22 серпня було присвячене «Тереновій грі», яку проводив центр спеціальної тактичної підготовки «Білий вовк». Теренова гра проходила за ускладненим варіантом спортивного орієнтування, на яке було покладено певні мілітаризовані тактичні моменти. У грі брали участь дві команди, в кожній із них були чоти – тобто розвідувальні групи, що складалися з 16 осіб. Після того, як їм роздали завдання, де на мапі були поставлені точки, у джур була можливість зорієнтуватись і рухатись послідовно. Коли команди перетинались з опонентами, вони повинні були відреагувати на це бойовим зіткненням. Хто програв – той евакуював поранених.

Інструктори центру подякували всім учасникам ІІІ етапу за самовіддачу під час “Теренової гри” та за високі результати, які вразили навіть досвідчених фахівців з орієнтування.

Вечір закінчився гутірками в роях.

23 серпня Україна святкувала День Державного Прапора України. Тож уже о 8:00 ранку автобуси з учасниками ІІІ (Всеукраїнського) етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Джура-2015: Гетьманська Україна» вирушили до Полтави, щоб о 9:00 взяти участь в урочистостях, приурочених до Дня Державного Прапора України.dzhyra

Біля Полтавського краєзнавчого музею, навпроти пам’ятника Тарасу Шевченку, вишикувалися рої з державними прапорами. Ройові розгорнули перед учасниками дійства великий прапор України.

До підніжжя пам’ятника Тарасу Шевченку учасники АТО Юліан Матвійчук, В’ячеслав Бондарчук та Євген Сірко урочисто винесли прапори, які були головним символом України в зоні АТО. Право покласти квіти до підніжжя великому кобзарю отримали джури з найкращих роїв.

Також із вітальним словом до усіх присутніх звернулися заступник голови Полтавської ОДА Олег Бругло, заступник голови Полтавської обласної ради Володимир Микитчук та учасник АТО, секретар Полтавського осередку союзу ветеранів АТО Віталій Дегтяр.

Одразу після закінчення урочистостей роям був даний старт інтелектуально-екстремальної гри за методикою «квесту». Також на учасників ІІІ етапу чекало екскурсійне відвідування об’єктів культурної спадщини: Державного історико-культурного заповідника «Поле Полтавської битви», Музею авіації та краєзнавчого музею.

Під час урочистого закриття табору ІІІ (Всеукраїнського) етапу гри «Джура-2015: Гетьманська Україна», джури отримали козацькі грамоти, подяки та медалі на згадку.

Перед джурами з вітальними промовами виступили: начальник департаменту освіти і науки Полтавської ОДА Євген Ленський, директор Українського державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді Наталія Савченко, директор міжнародної благодійної установи «Центр Національного Відродження» Тарас Рондзістий, директор Полтавського обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді Станіслав Комісар.

Наприкінці учасників привітали показовим виступом юні десантники – гуртківці Полтавського обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді, а також юні джури з Одещини запросили усіх присутніх відвідати їхній край.

Вечір закінчився етнодискотекою.

За інформацією МОНУ

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *