Доцент Дніпропетровського державного аграрно-економічного університету Роман Безус здобув премію Кабінету Міністрів. Відзнаку вручають за особливі досягнення молоді у розбудові України. Частину почесної нагороди (3,4 тис. грн.) дніпропетровський науковець передасть родині загиблого бійця АТО. Решту коштів витратить на придбання ліків та необхідних речей для військовослужбовців.

Роман Безус став одним із 60 лауреатів кабмінівської премії. Його визнали кращим у номінації «За наукові досягнення». Крім матеріального заохочення, науковий діяч отримав пам’ятний нагрудний знак. Церемонія нагородження відбулась у Київській залі Чемпіонів НСК «Олімпійський».

iuytf«Приємно, що мене відзначили. Проте я вирішив не залишати гроші собі, а передати їх людям, які дійсно цього потребують. Ми маємо допомагати одне одному у важкі часи. І хоч сума не надто велика, я буду радий, якщо нашим захисникам та їхнім сім’ям вона стане в пригоді», – зазначив Роман Безус.

Роман Безус – переможець першості «Молоді вчені – Дніпропетровщині-2010». З 2011 року він очолює Раду молодих вчених, що об’єднує близько 1,5 тис. науковців області. У 2014 році чоловік став одним із засновників наукового клубу «Південне сузір’я». Його авторські статті, присвячені розвитку органічного виробництва в Україні, опубліковані в провідних вітчизняних і закордонних наукових виданнях.

Довідково

Премію Кабінету Міністрів України за особливі досягнення молоді у розбудові України засновано у 2000 році. Цю почесну нагороду вручають діячам різних соціальних сфер. Претенденти мають бути не старші 35 років. Лауреатів премії обирають у шести номінаціях: за виробничі, наукові, творчі та спортивні досягнення, за особисту мужність і внесок у розвиток молодіжного руху.

За інформацією департаменту освіти і науки
Дніпропетровської ОДА

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *