Міністерство освіти Білорусі має замислитись над оптимізацією освітнього процесу в школах, щоб у майбутньому відмовитися від домашніх завдань. Про це заявила заввідділенням гігієни дітей та підлітків Республіканського центру гігієни, епідеміології і громадського здоров’я Алла Малахова. 

Вона вважає, що це має стати одним із найперших завдань міністерства, адже необхідність скасування домашніх завдань у школах виникла через надмірну завантаженість учнів, особливо в старших класах.

“У старших класах діти займаються до 15-16 години, на домашнє завдання за нормами відведено ще приблизно 2,5 години – це багато. У дитини бракує часу, щоб зайнятися фізичною культурою та іншими цікавими справами”, – зазначила Алла Малахова.

Фахівець упевнена, що знизити навантаження без шкоди для знань можна за рахунок підвищення ефективності освіти, що досягається, зокрема, й за рахунок розвитку засобів навчання та освітніх методик.
“Ми вважаємо, що діти повинні не просто відсиджувати 6 – 7 годин у школі. Дитина повинна отримувати максимальну кількість інформації саме на уроці”, – наголосила вона.

Українською мовою адаптовано за інформацією interfax.by

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *