Заняття спортом у загальноосвітніх та дитячих спортивних школах міста Києва незабаром отримають новий формат завдяки роботі Управління сім’ї, молоді та спорту Київської міської держадміністрації. Планується якісна реорганізація спортивних баз загальноосвітніх шкіл у відділення ДЮСШ у позаурочний час, що надасть можливість залучити до занять спортом максимальну кількість школярів.

Запропонована абсолютно нова парадигма перерозподілу спортивних відділень дитячо-юнацьких спортивних шкіл пропорційно до районів міста Києва має низку переваг, порівняно з попереднім форматом занять фізичною культурою. Зокрема, така організація уможливлює використання спортивних баз, наявних у кожній загальноосвітній школі, більш ефективно: з одного боку, такий підхід покращить матеріальний стан самих шкіл, а з іншого, дитячі спортивні школи тепер будуть забезпечені офісними приміщеннями, що покращить комунікацію з мешканцями мікрорайонів. Такий близький діалог між адміністрацією спортивних установ та зацікавленими в заняттях спортом унеможливить корупцію у цій сфері, що була досить відчутна досі, та дасть змогу ремонтувати та оснащувати спортивні майданчики й зали новітнім приладдям і тренажерами за рахунок коштів загальноосвітніх і дитячо-юнацьких спортивних шкіл.

Злиття позакласних занять спортом у ЗОШ та більш професійного підходу, що надається у ДЮСШ, у рамках одного закладу, яким тепер буде школа, полегшить доступ школярів та їхніх батьків до шляху у великий спорт. Таким чином, кожен маленький громадянин Києва зможе обрати для себе секцію в рамках рідного навчального закладу, що дасть змогу економити час учня та формувати звичку здорового способу життя ще зі шкільної лави.  Маючи доступ до масових занять олімпійськими та неолімпійськими видами спорту, за бажання школяр матиме змогу переходити на серйозніший рівень в обраній секції, беручи участь у змаганнях у першості школи, району та міста Києва.

Повідомляє прес-центр Управління сім’ї, молоді та спорту КМДА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *