Традиційно кілька років поспіль в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини відбуваються серпневі конференції педагогічних працівників Уманського району. Це цілком зрозуміло, адже УДПУ – один із найбільших вищих навчальних закладів регіону, що входить до трійки найкращих педагогічних вишів України.

На цьогорічній конференції, що відбулася за участі освітян, голів сільських і селищної рад району, представників засобів масової інформації, були розглянуті питання щодо підсумків роботи з розвитку дошкільної й загальної середньої освіти в 2014 – 2015 навчальному році, стану готовності загальноосвітніх навчальних закладів району до початку нового 2015 – 2016 навчального року, а також роботи в осінньо-зимовий період.

Із вітальним словом до присутніх звернувся ректор УДПУ, доктор педагогічних наук, професор Олександр Безлюдний. Усім педагогам району Олександр Іванович висловив сердечну вдячність за невтомну працю, за великий талант і покликання сіяти мудрість і знання, побажав успіхів та удачі у всіх починаннях, невичерпних творчих сил та натхнення.

Присутні на конференції освітяни мали можливість ознайомитися з новинками навчально-методичних видань, виданими науково-педагогічними працівниками університету, а також переглянути виставку художніх робіт образотворчого та декоративно-прикладного мистецтв.

Під час роботи конференції почесними грамотами та подяками нагороджено представників навчальних та дошкільних закладів району, які якнайкраще підготувалися до нового навчального року, відзначено кращих працівників і ветеранів педагогічної праці, які пішли на заслужений відпочинок. Привітали також молодих педагогів, які влилися у дружню вчительську сім’ю Уманського району.

Відділ зв`язків з громадськістю УДПУ імені Павла Тичини

 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *