Київська міська влада надаватиме всебічну підтримку закладам освіти медичного профілю. Про це заявив заступник голови КМДА Михайло Радуцький під час робочого візиту до Медичної гімназії № 33 в Голосіївському районі.

Діти повинні мати достойні умови для навчання, тож цьогоріч влада виділила на будівництво і реконструкцію навчальних закладів рекордні 230 мільйонів гривень.

“Нове покоління – це надія всього Києва, особливо «свіжа кров» потрібна медицині, яка загрузла в корупції”, – вважає Михайло Радуцький.

Нині в медичних закладах столиці бракує майже 50 % фахівців різного рівня, тому необхідно створити максимально сприятливі умови для підготовки медичних працівників. А починати треба, на думку заступника голови КМДА, з таких закладів освіти, де учні вже з п’ятого класу вивчають профільні предмети. Це і латина, і поглиблене вивчення біології, хімії та основ здоров’я.

Під час візиту Михайло Радуцький запропонував керівництву Медичної гімназії № 33 організувати для учнів факультативи з найкращими практикуючими лікарями столиці для більш детального вивчення особливостей професії.

За матеріалами КМДА

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *