З ініціативою принести до школи 1 вересня замість квітів ліки для бійців виступив Волонтерський комітет при Запорізькій облдержадміністрації.

У свою чергу департамент освіти і науки Запорізької ОДА  звернувся до освітян, школярів та їхніх батьків із проханням підтримати обласну акцію «Ліки замість квітів».

У Департаменті пропонують принести 1 вересня 2015 року в загальноосвітні навчальні заклади області медикаменти. Йдеться про недорогі ліки, які є в кожній домашній аптечці: краплі для очей, противірусні препарати, препарати проти шлункових розладів, антибіотики широкого спектра, знеболювальні препарати, бинти, пластирі, препарати проти застуди або інші необхідні предмети й речі для підрозділів, які виконують завдання в зоні АТО.

 За повідомленням прес-служби Запорізької ОДА

Ми підтримуємо таку ініціативу і пропонуємо всім долучитися до акції. Не витрачайте гроші на іноземні квіти, а допоможіть нашим воїнам-героям!

2 коментар до “1 вересня несіть не квіти, а ліки для бійців АТО”
  1. В Одеській Українській гімназії №7 така акція відбудеться уже вдруге. Минулого року батьки й викладачі стали її активними учасниками і замість букетів квітів передали українській армії допомогу (засоби гігієни, медикаменти, одяг тощо), що ледве вмістилася у вантажний мікроавтобус. І це лише 1 вересня! Добре, що ця акція поширюється по всій Україні!

  2. В Одеській Українській гімназії №7 така акція відбудеться уже вдруге. Минулого року батьки й викладачі стали її активними учасниками і замість букетів квітів передали українській армії допомогу (засоби гігієни, медикаменти, одяг тощо), що ледве вмістилася у вантажний мікроавтобус. І це лише 1 вересня! Добре, що ця акція поширюється по всі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *