Із початку нового навчального 2015-2016 року місто запроваджує інноваційний експериментальний проект «Картка учня», що діятиме в тестовому режимі лише у двох школах. Про це розповіла заступник голови Київської міської державної адміністрації Ганна Старостенко під час онлайн-конференції в прес-центрі «Сегодня Мультимедіа».

«У двох школах міста ми впроваджуємо електронну картку, що стане зручним девайсом як для учнів, так і для батьків. Цю картку школяр зможе використовувати для розрахунків у шкільній їдальні або буфеті, а батьки матимуть змогу не лише контролювати перебування учня в школі, а й стежити за оцінками в онлайн-щоденнику своєї дитини. При цьому картка буде абсолютно безкоштовною для батьків», – пояснила заступник голови КМДА.

Триватиме пілотний проект, за словами Ганни Старостенко, до кінця першого півріччя: «За півроку функціонування картки учня стане зрозуміло, чи зручно нею користуватися, чи варто щось відкоригувати. Надалі місто планує запускати проект централізовано в усіх школах. Адже для міського голови Віталія Кличка та його команди головне, щоб киянам було зручно та комфортно жити в рідному місті».

За інформацією КМДА

Один коментар до “«Картка учня» має стати зручним «девайсом» і для батьків”
  1. А в моїй гімназії це все працює вже два роки. Піде третій навчальний рік! І ми не стоїмо на місці

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *