Сьогодні, 28 серпня, в Київському міському будинку вчителя на нараду за участі прем’єр-міністра України Арсенія Яценюка, голови Комітету з питань науки і освіти Верховної Ради України Лілії Гриневич та міністра освіти і науки України Сергія Квіта забрались керівники 100 шкіл України, учні яких показали найкращі результати зовнішнього незалежного оцінювання з української мови.

Нараду відкрив міністр освіти і науки України Сергій Квіт. Він привітав присутніх і зазначив, що сьогодні відбудеться нагородження «директорської сотні» і концертна програма.

kusdh7y«Сьогодні урочистий день, бо в нинішні скрутні часи ми повинні міркувати не лише депресивними категоріями – що в нас погано, а буде ще гірше. А повинні звертати увагу на тих, хто йде попереду, хто є лідером, хто вміє працювати, хто вміє поділитись своїм професійним досвідом. І дуже важливо, що серед нас сьогодні саме такі лідери  – директори шкіл”, – наголосив міністр освіти і науки.

«Сьогодні особливий і в багатьох значеннях символічний день. Адже саме сьогодні ми відзначаємо керівників шкіл, випускники яких показали найкращі результати ЗНО з української мови. І це не просто День однієї людини. Адже ми вшановуємо не лише конкретного директора, нехай їх і сотня – «директорська сотня», а сотню колективів учителів. Усвідомлюючи внесок кожного очільника навчального закладу, його адміністраторські здібності та досягнення як менеджера освіти, розуміючи той тягар відповідальності, а іноді й справжньої скрути, яку він зносить, ми не можемо зневажити вклад кожного вчителя. Адже показник результатів зовнішнього незалежного оцінювання – не просто сухий рейтинг, знеособлена цифра, це показник щоденної кропіткої праці вчителя, його професіоналізму в викладенні матеріалу, поясненні складних тем і правил, його людяності та готовності допомогти кожному учню, вміння мотивувати і надати поштовх до реалізації учнівського  потенціалу”, – зазначив Сергій Квіт.

Саме вчитель, упевнений міністр, це та людина, яка день у день тяжко працює, аби дитина показала високі результати та досягнення, які ми відзначаємо сьогодні і якими ми пишаємося.

Найскладнішим у вчительській праці є вміння  зацікавити, надати мотивацію, допомогти. Йдеться не просто про завчання правил і вміння їх використовувати. “Йдеться про відчуття мови, про прищеплення любові до неї, адже саме мова є тією перлиною, котра вінчає культуру народу, тією ланкою, що єднає покоління”, – наголосив очільник Міносвіти. І саме наші вчителі множать цю велику єднаючу силу, навчаючи дітей любові до рідної мови, упевнений Сергій Квіт.

 Освітній портал “Педагогічна преса”

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *