Із такими словами прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк звернувся до сотні директорів шкіл України, учні яких показали найкращі результати ЗНО з української мови.

Прем’єр-міністр наголосив, що реформування системи освіти – це реформування нашої свідомості, і нашого ставлення до учня, ставлення учня – до школи і нової культури спілкування.  “Дитина дуже і дуже залежить від вас!  Ту культуру в педагогічному  колективі, і культуру спілкування з учнями, яку ви збудуєте, учень пронесе через  все життя.

Також Арсеній Яценюк звернувся до директорів шкіл із проханням підтримати мету уряду.  “Закон не буде виконаний, якщо ви не принесете реформу в школу, ніхто цього не зробить за вас. Ви – лідери процесів змін у системі середньої освіти!”

Глава Уряду України зазначив, що новий Закон про освіту, який необхідно прийняти, передбачає зміну ставлення до вчителя. “Цим Законом ми запроваджуємо систему так званих премій і бонусів. Кожен вчитель буде зацікавлений у тому, щоб у нього були найкращі результати якісної  роботи. І від цих результатів і залежатиме розмір заробітної плати”.

Освітній портал “Педагогічна преса”

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *